Anasayfa » FlasHaber » hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Hangi pantolon ile hangi ayakkabının giyileceği kesin ve hiçbir yerde net birşey yazmaz. Bu nedenle de en çok hata yapılan seçim ayakkabı seçimidir. Şık bir ayakkabı uygun olmayan bir kıyafetin altında ziyan olur. FarkliKadin.com  sizin hangi ayakkabıları hangi pantolonlar ile kombinleyebileceğinizi için araştırdı..

Son dönemde dar paçalı kısa pantolonlar oldukça revaçta.. Dar paçalı kısa pantolonlar bu ününü fazlasıyla hak ediyor. boyu olduğundan uzun gösteriyor ve az sonra okuyacağınız gibi birçok ayakkabı modeliyle kolaylıkla kullanılabiliyor..

Dar paçalı kısa pantolonları stilettolarla kullanabilir ve çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz..

pantolon ayakabi uyumu hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Dar ve kısa paçalı pantolonlar boyunuzu uzun göstereceği için altına filet ayakabılar, babetler ve oxford tarzı ayakkabılarda güzel durur.. pantolon ayakkabi uyumu 300x225 hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Dar paçalı ve kısa pantolonları bilek detayı olan ayakkabılarla da kullanabilirsiniz.. Ancak böyle bir ayakkabı kullanmak istiyorsanız boyunuzun uzun olmasında fayda var. cigarette pantalon stiletto 300x270 hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?Dar paçalı pantolonlarla kullanabileceğiniz bir diğer ayakkabı modeli de boğazı desenli kısa botlar ve uzun çizmeler..
dar paca pantolon kısa bot 300x250 hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?Bol paça pantolonlarla son yıllarda en çok tercih edilen model dolgu topuklar.Bunun yanı sıra takunya modeli ayakkabıları ve botları da  kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon altına giyeceğiniz dolgu topuk bir ayakkabı sizin daha uzun olduğunuz algısı yarattığı gibi pantolonun paçasını da gösterişli hale getiriyor.
bol paca dolgu topuk 300x225 hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?
Aşağıdaki uyum tablosu size ayakkabı ve pantolon seçerken yol gösterecek.
pantolon ayakkabı uyum tablosu hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Social Media Icons Powered by Acurax Wordpress Development Company
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookCheck Our Feed